blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Księga gości

2005.04.21 // orion

Kasowanie wpisów z księgi gości zostało przeniesione do panelu edycji (Link "Księga gości"). Enjoy :)

Ku pamięci

2005.04.02 // Vampire

Umarł papież Jan Paweł II
Był to jeden z największych autorytetów moralnych i duchowych ówczesnego świata.
Karol Wojtyła przeżył 84 lata - pomódlmy się za Jego duszę.

Button Ownlog.com / Fotolog.pl

2005.03.12 // orion

Wiele osób dotychczas stosowało własnoręcznie wykonane buttony Ownloga i Fotologa. Wychodząc tym użytkownikom na przeciw stworzyliśmy proste buttony do umieszczania we własnych ownlogach (fotologach). Zapraszamy do korzystania z poniższych buttonów (znajdują się one po lewej stronie, w dziale "wspieramy") na swoich Ownlogach/Fotologach. W dziale pomoc znajdują się kody do w/w buttonów.

Wyszukuj z Ownlogiem i Google

2005.02.01 // orion

Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki Google, która znajduje się zaraz nad wpisami. Wyszukiwarka doskonale radzi sobie również z wyszukiwaniem w treści fotologów i ownlogów. Mamy nadzieję, że stanie się ona dla Was użyteczna.

Skrypty Java

2005.01.31 // orion

Z powodu sporych nadużyć wprowadzamy zmiany w regulaminie dotyczące wykorzystywania skryptów Java. Zabronione jest stosowanie wszelkich skryptów powodujących utrudnienie z korzystania z ownlog (w szczególności pętle window.alert lub .confirm). Proszę w przeciągu tygodnia czasu usunąć wszelkie skrypty tego typu. Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z bezpowrotnym usunięciem konta (bez wcześniejszego ostrzeżenia).
Osoby pragnące ograniczyć dostęp do swojego ownloga/fotologa korzystać mogą za darmo z zabezpieczeń oferowanych przez nasz serwis.

Miejsce na twoje zdjęcia!

2005.01.27 // orion

Firma hostingowa, na której znajduje się nasz serwis wprowadza nową usługę "virtual.00". Usługa ta będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy prowadzą fotoblogi i chcą trzymać swoje zdjęcia na stabilnym i szybkim serwerze.
Oto najważniejsze parametry konta:
* 1000MB (1GB) na stronę WWW oraz pliki
* 18GB transferu do wykorzystania
* 2 x 100 MB skrzynka pocztowa
* 1 x 10 MB baza danych MySQL
* Możliwość korzystania ze skryptów CGI i PHP 4/5
* Bezpłatne szczegółowe statystyki odwiedzin
* Możliwość konfiguracji przez WWW
* Nieograniczony dostęp przez FTP
* Bezpłatna pomoc techniczna
Dzięki współpracy vel.pl z naszym serwisem skorzystać możecie z promocji. Założenie konta (i utrzymanie przez rok) 41% taniej!

CENA w promocji: 57,58 zł BRUTTO

Jeżeli macie dość długo ładujących się zdjęc i bardzo ograniczonego miejsca na darmowych serwerach, zapoznajcie się z naszą propozycją.

Więcej szczegółów znajduje się pod TYM ADRESEM

Urodziny :)

2005.01.15 // orion

Dzisiejszego dnia Ownlog obchodzi swoje drugie urodziny. 15 stycznia 2003 roku napisana została pierwsza notka. Jako administrator chciałbym podziękować wszystkim, dzięki którym ten serwis istnieje, czyli wszystkim użytkownikom, ludziom stale odwiedzającym nasz serwis, a w szczególności Ktu, Vampirowi, Majerowi za pomoc graficzną, Białemu za pomoc kodową, administratorowi hostingu Vel.pl za ogromną pomoc w utrzymaniu serwisu i oczywiście mistrzowi Nookiemu :D, który jest współtwórcą idei Ownlog.com.

Ownlog / Fotolog

2005.01.12 // orion

W najbliższym czasie nastąpi zmiana w funkcjonowaniu domen ownlog.com i fotolog.pl. Efektem zmiany będzie działanie tylko jednej z domen na jedno konto (obecnie możecie mieć jednocześnie ownlog.com i fotolog.pl). Proszę o zdecydowanie się jakiej domeny będziecie używać i zmianę w profilu opcji "Fotolog". Zmiana ta pozwoli zmienić profil użytkowników fotolog.pl, gdyż obecnie treść wielu z nich nie ma nic wspólnego z fotologami.

Promocja!!! :))

2005.01.11 // orion

Z dniem dzisiejszym wprowadzamy promocję na Upload Grafiki. Cena poza promocją to 5zł netto, a w naszej promocji jedynie 3zł netto, czyli 40% mniej! W zamian otrzymujesz miejsce na grafikę do twojego szablonu na bardzo szybkim i stabilnym serwerze. Aby aktywować funkcję zaloguj się i kliknij w link "Upload grafiki" w edycji wyglądu Ownloga.

Ankieta

2005.01.11 // orion

Chciałbym serdecznie podziękować w imieniu Agnieszki Janik za wypełnienie przez was ankiety, o której informacja pojawiła się kilka wiadomości niżej.


« ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt