blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Powiadamianie na Gadu-Gadu

2004.10.28 // orion

W dniu dzisiejszym dodana została opcja powiadamiania o nowych komentarzach na GaduGadu. Aby aktywować usługę należy w menu "profil" włączyć opcję "Powiadamianie na GG". Funkcja ta jest bezpłatna. Obecnie jest to faza MOCNO eksperymentalna i ostateczny jej kształt może ulec zmianie. Mamy nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z jej działaniem, a w razie jakichkolwiek sugestii zaprszam na forum :)

P.S. Powiadamiania wysyłane są co 10 min.

Upload grafiki - demo

2004.10.25 // orion

Dla zaprezentowania możliwości funkcji "Upload grafiki" stworzylismy wersję demonstracyjną. Zapraszam do oglądania:

1. Edycja wyglądu przy aktywnej usłudze
2. Wrzucanie zdjęć na serwer

Lista Archiwum

2004.10.20 // orion

Wprowadziliśmy małą zmianę w sposobie wyświetlania archiwum. Lista w archiwum na każdym ownlogu zawiera teraz tylko miesiące z ostatniego roku, a także linki do poprzednich lat (które wyświetlą listę miesięcy z wybranego roku). Skraca to wizualnie archiwum, co sprawia, że jest bardziej czytelne.

Cache

2004.09.26 // orion

W związku z koniecznością buforowania strony głównej notki nie będą ukazywać się od razu po dodaniu na stronie głównej. Strona aktualizowana jest co 10 min.
Dzięki buforowaniu Ownlog ładuje się ok. 10 razy szybciej.

fotolog.pl

2004.09.21 // orion

Od dzisiaj ownlog dostępny również w domenie fotolog.pl. Inicjatywa skierowana jest głównie do użytkowników prowadzących fotoblogi w naszym serwisie. Aby aktywować nowy adres należy zmienić opcję "fotolog" w profilu na "włączony".

Ulubione - dodatek

2004.09.13 // orion

Od dziś w dziale Ulubione dodawać można również użytkowników z serwisu blog.pl. Jest to testowy projekt i nie wiadomo, czy będzie wdrożony na stałe. Wszystko zależne będzie od wydajności tego typu rozwiązania.

Kilka Zmian

2004.09.09 // orion

Zafundowaliśmy wam kilka zmian: przywróciliśmy forum, a także dodaliśmy możliwość umieszczenia linku reklamowego. Dodatkowo w dziale "ogranicz dostęp" zauważyć możecie checkbox "Rozpoznawaj połączenia proxy ", który powinien zwiększyć bezpieczeństwo ownlogów w których ograniczony jest dostęp przez zablokowanie adresu IP.

Nowa funkcja - RSS

2004.08.31 // orion


Dla zainteresowanych uruchomiliśmy system RSS do poszczególnych ownlog'ów. Adres do RSS'a to "http://login.ownlog.com/index.rss". Ciekawskich blogowiczów, którzy nie wiedzą co to jest RSS zapraszam do przeczytania niniejszego artykułu. Czekamy na komentarze dotyczące poprawności działania tego systemu.

Niespodzianka ;)

2004.08.01 // orion

Przedstawiamy wam nową opcję, długo oczekiwaną przez wielu użytkowników - księgę gości :). Ową księgę wstawiamy do szablonu za pomocą taga {ksiega}. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu :P

100000 wpisów w serwisie Ownlog.com

2004.07.13 // Vampire

Nie ma wątpliwości, że dzisiaj padnie ta piękna i okrągła liczba notek dodanych w naszym serwisie. Zespół Ownlog.com ma w zanadrzu pewną niespodziankę co do tego faktu, ale nie będę się na razie rozpisywał by nie zapeszyć. Cieszymy się, że jesteście z nami i że nie brakuje wam chęci o nowy wpis do swoich pamiętników internetowych. Nowych użytkowników jest z każdym dniem coraz więcej, serwis prężnie się rozwija ? a to między innymi właśnie wasza zasługa. Zatem do pióra drodzy ownlogicze.

UPDATE:
Waszem i wobec, uroczyście ogłaszam, że użytkownikiem który dodał 100000 wpis w serwisie Ownlog.com był...
... ASSAI.


« ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt