blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Matrix - Reaktywacja

2003.05.02 // gpx

"Matrix - Reloaded" zostal uznany za film o największej kampani promocyjnej w historii kina. Zdiecia do filmu trwały 294 dni, budżet wynosi 300 mln dolarów, z czego 100 mln przeznaczono wyłącznie na efekty specjalne, a kilkaset tysięcy na budowę wykorzystanego w filmie odcinka autostrady. Ponadto Wachowscy planują wydanie oficjalnej gry komputerowej i już wypuścili 9 odcinkow "Animatrixa". Premiera zaplanowana na 23 maja odbędzie się w niemal wszystkich krajach świata jednocześnie.

AK-MP3 Jukebox

2003.05.01 // gpx

Pewna brytyjska firma 'AudioBooksForFree' wydająca książki w wersjach audio wyprodukowała przenośny odtwarzacz mp3 mieszczący się w orginalnych magazynkach karabinu AK47. Odtwarzacz ma nośnik o pojemności 20GB i jest bardzo pomysłowo zbudowany. AK-MP3 sprzedawany jest wyłącznie przez serwis AudioBooksForFree.com. Cena takiego cuda 300$ :)

Awarie

2003.04.30 // orion

Wczorajsze awarie były winą Telekomunikacji Polskiej. Jak mnie poinformował admin naszego serwera, we wrocławiu padł jeden węzeł i stąd wynikają problemy. W imieniu Tepsy i Moim Przepraszam.

Wygląd ownlogów...

2003.04.05 // nookie

Wciąż przybywa liczba dostępnych szablonów które każdy z użytkowników może miec na swoim ownlog'u. Jednocześnie przypominam, że każdy użytkownik może wysłać swoje projekty, które jeżeli spełnią podstawowe wymagania zostaną dodane do szablonów. Adresy pod które można wysyłać projekty :
orion@ownlog.com
damian@ownlog.com

Usuń ownlog'a?

2003.04.03 // orion

Dodana została opcja "usuń Ownlog'a". Chyba nie muszę tłumaczyć o co w niej chodzi, gdyż nazwa mówi sama za siebie.

Szablony - modyfikacja

2003.03.22 // orion

Zmieniony został sposób zarządzania szablonami. W chwili obecnej testujemy nową konfigurację. Prosiłbym osoby, które korzystają ze standardowych szablonów o ponowne załadowanie swojego szablonu. ("Zmień" w dziale "Wygląd Ownlog'a"). Dziękuję z góry. W razie jakichkolwiek problemów proszę kierować się do mnie. Postaram się pomóc

Malinki 2003

2003.03.22 // orion

Na dzisiaj (22 marca) zaplanowana jest dosyć nietypowa uroczystość: rozdanie Złotych Malin, zwanych również "Anty-Oskarami". Jest to nagroda na najgorsze filmy Hollywood'u, a także najgorzej zagrane role. W tym roku nominacje uzyskały filmy Swept Away z Madonną, oraz Crossroads z Britney Spears w roli głównej. Redakcja życzy wszystkim sukcesów, czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu.

Usuwanie komentarzy

2003.03.21 // orion

Na prośbę użytkowników dodana została opcja usuwania komentarzy. Po zalogowaniu przeglądając komentarze na swoim OwnLog'u powinien, przy każdym wpisie, być umieszczony link '[Usuń]'.

Legalne MP3?

2003.03.18 // orion

Od dawna poruszany jest na całym świecie problem legalności utworów zapisanych w formacie mp3. Pamiętamy z niedalekiej przeszłości procesy toczone między grupami muzycznymi a firmami oferującymi darmowe mp3 w Internecie (Napster, Audiogalaxy etc.). W żaden sposób nie można było dojść do kompromisu w tej kwestii, jednak na przeciw słuchaczom, jak i grupom muzycznym wyszła firma furthurnet. Stworzyła ona program do legalnej wymiany mp3. System polega na wymianie utworów koncertowych, które legalnie w świetle prawa można wykorzystywać. Na furthurnet.org można nawet obejrzeć certyfikaty zgody grup muzycznych na umieszczanie ich utworów. Szerszy opis całego projektu oraz sam program znajduje się tutaj.

Baśń o ludziach stąd

2003.03.18 // orion

Wszyscy fani starych dobrych komedii typu "Seksmisja", czy też "Rejs" na pewno ucieszy fakt, iż w Zielonej Górze powstała właśnie tego typu produkcja. Więcej informacji dotyczących filmu znajduje się tutaj.


« ... 17 18 19 20 21 22 23 24 »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt