blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Inwazja na Irak

2003.03.18 // nookie

"Jedynie 6% Polaków uważa, że polityka Husseina uzasadnia bezwarunkowe użycie sił wojskowych USA, 80% - wie, że jest to wojna wyłącznie o ropę (...)"

Szara rzeczywitość

2003.03.14 // orion

Hm. Sprawa jest prosta. Dzieki reklamom serwis może istnieć. Jeżeli zależy wam na tym, to zwracajcie uwagę na banner naszego sponsora (przez kliknięcie). W przeciwnym wypadku, gdy braknie nam pieniążków na rozbudowę, bądz zapłacenie rachunków, serwis może w przyszłości zawiesić swoją działalność. Myślę, iż raz na jakiś czas każdy może wejść na stronkę sponsorów, bez żadnej niewygody. Dziękuję z góry.

Beastie Boys przeciwko wojnie

2003.03.12 // orion

Z powodu ciągle głośnej sprawy wojny jaką zapowiada Bush przeciwko Irakowi, chłopaki z zespołu Beastie Boys nagrali utwór o tematyce tego konfliktu. Neguje on zarówno postawę S. Husajna jak i G. Busha. Utwór w formacie mp3 dostępny jest na oficjalnej stronie zespołu www.beastieboys.com, a zatytułowany jest: "In A World Gone Made".

Archiwum

2003.03.12 // orion

Dodana została opcja "archiwum". W dziale design jest składnia, jaką należy wrzucić na swojego OwnLog'a (wedle chęci oczywiście).

Ostatnie 30 wpisów

2003.03.09 // orion

Dla zwiększenia przejrzystości strony zmieniona została lekko forma wyświetlania 30 ostatnich wpisów. W obecnej formie, wyświetlany jest tylko ostatni wpis danej osoby.

Dzień Kobiet

2003.03.08 // orion

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom :*

Szablony

2003.03.07 // orion

Gotowy do użycia jest system szablonów. Narazie wrzuciłem standardowy (ten który jest na starcie konta). Sukcesywnie będe dorzucać ciekawe szabloniki. Konkurs trwa :)

Konkurs

2003.03.06 // orion

Od dzis rozpoczynamy konkurs na szablon do ownlog'a. Do wygrania subdomena login.ownlog.com. Szablony możecie przesyłać na adres: konkurs@ownlog.com. Konkurs trwa do odwołania (długość trwania zależy od ilości nadesłanych szablonów). Poruszając temat zasad konkursu, chciałem tylko podkreślić, iż nie będą brane pod uwagę przeniesione z innych serwisów, nie w pełni kompatybilne szablony, a także szablony pobrane z wszelkiego rodzaju serwisów oferujących gotowe rozwiązania. Wszelkie pytania co do konkursu proszę kierować do mnie.

Teatr Wyobraźni

2003.03.05 // orion

Coraz bardziej modny staje się "Teatr Wyobraźni". Jest to specyficzny sposób opowiadania o przeszłości, budzący wielkie zainteresowanie wśród słuchaczy na całym świecie. Najbradziej znaną polską grupą zajmującą się tą dziedziną kultury jest Studnia O. Występowali oni m.in w Centrum Literatury Oralnej w Vendone (Francja), w warszawskim i krakowskim Muzeum Narodowym i warszawskim Teatrze Małym. 29 marca w Muzeum Opowiadaczy Historii w Konstancinie-Czarnowie, odbędzie się wieczór opowieści chasydzkich, prowadzony przez Studnię O.
Teatr Wyobraźni jest wspaniałą alternatywą dla mass-mediów, gdyż powraca on do tradycyjnych metod przekazywania historii. Pozwala oderwać się od pędzącego naprzód świata, przystanąć na chwilę i posłuchać opowieści o przeszłości.

Art-e-strada

2003.03.02 // nookie

W dniach 6-8 marca 2003 w Krakowie odbędzie się festiwal "Art-e-strada" dotyczący nowych technologii i ich wpływu na nasze życie, sztukę, itp. W programie imrezy m.in. GraphicsBattle - pojedynek najlepszych polskich grafików www rozegrany na czterech ekranach przed oczami widowni. Zainteresowanych odsyłam na oficjalną strone festiwalu - http://www.art-e-strada.pl/


« ... 18 19 20 21 22 23 24 »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt