blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Nasze 6 urodziny :)

2009.01.30 //

Dzisiaj obchodzimy oficjalne, szóste! urodziny :)

Z tej okazji chciałbym wszystkim użytkownikom podziękować, za zaufanie i za korzystanie z serwisu, gdyż ten serwis to tylko i wyłącznie Użytkownicy :)

Wielkie podziękowania dla Roberta Danieluka za przypomnienie, gdyż z okazji sesji i ogólnego braku czasu nie zanotowałem tego zdarzenia :)

Zwykle w czasie rocznic, mówi się o planach. Tak więc, w chwili obecnej serwis pisany jest od nowa, gdyż zaszłości z przed 6 lat nie pozwalają na dynamiczne wprowadzanie zmian. W przeciągu kilku tygodni (być może dłuższego okresu czasu) serwis zostanie postawiony od nowa, a to będzie wiązać się z nową funkcjonalnością, lepszą stabilnością, a życie stanie się piękniejsze :)

Tak więc musicie uzbroić się w cierpliwość i wybaczyć lekkie (pozorne) zmniejszenie dynamiki rozwoju.

Problemy z dodawaniem zdjęć

2008.04.01 //

Problemy z dodawaniem zdjęć nie powinny już występować.

Przepraszam z góry, że nie odpisuję na wszystkie wiadomości ze skrzynki kontaktowej, jednakże jest ich tak dużo że spędziłbym tam cały dzień, zamiast naprawiać błędy w serwisie :)

Modernizacji c.d

2008.03.27 //

Po dłuższym okresie bez poprawek ownlog doczekał się większej zmiany. Całkowicie od nowa zostało napisane większość kodu (dla wtajemniczonych: w oparciu o Zend Framework). Nowy kod jest bezpieczniejszy i (mam nadzieję) mniej podatny na błędy.

Oczywiście jak to bywa w jednoosobowej grupie programistów (czyli ja sam), mogłem przeoczyć coś i gdzieniegdzie mogą występować problemy (mimo, że starałem się testować bardzo dokładnie). Proszę w takim wypadku o wysłanie informacji przez formularz kontaktowy.

Dziękuję z góry za wyrozumiałość.

Modernizacja systemu

2007.12.10 // em

W tym tygodniu modernizowany będzie nasz system, więc mogą występować okresowe problemy. Nowy system będzie działał szybciej, łatwiej będzie wprowadzać zmiany, więc możecie oczekiwać częstszych uaktualnień funkcjonalności.

Wdrażany jest też system informowania administracji o problemach, więc w niedalekiej przyszłości każdy błąd jaki wystąpi w serwisie będzie natychmiastowo zgłaszany do administracji.

Proszę więc o odrobinę wyrozumiałości, jeżeli przez te kilka dni niektóre elementy systemu będą działać nieprawidłowo.

Usuwanie wielu postów

2007.09.19 // em

Od dziś możliwe jest usuwanie większe ilości postów za jednym razem.

Wystarczy zaznaczyć, posty do usunięcia i kliknąć na "usuń zaznaczone".

Sortowanie linków

2007.07.04 // em

Opcja sortowania zawitała dziś również do linków. Sortowanie odbywa się analogicznie do sortowania kategorii, więc nie powinno być problemów.

Nowy wygląd serwisu

2007.07.02 // em

Dzisiaj odbędzie się zmiana wyglądu ownloga, na nowy - nieco odświeżony. Z tego powodu mogą występować niewielkie błędy w wyglądzie. Mam nadzieję, że nowy wygląd przypadnie wam do gustu :)

Nowości w kategoriach

2007.06.24 // em

Wprowadzamy kolejną nowość w kategoriach. Jest nią zmiana kolejności wyświetlanych kategorii.

Zmiana wyglądu listy kategorii (Beta)

2007.06.23 // em

Od dziś dostępna jest zmiana wyglądu listy kategorii w Twoim szablonie. Wystarczy wejść w edycję strony głównej i rozwinąć okienko "Wygląd listy kategorii". Tam również znajduje się instrukcja jakie tagi są potrzebne do prawidłowej edycji wyglądu.

Sugestie mile widziane (jak zwykle) na forum :)

Podgląd szablonu (BETA)

2007.06.17 // em

Dziś została uruchomiona testowa wersja podglądu szablonu przy edycji (w chwili obecnej opcja dostępna tylko przy edycji szablonu strony głównej bloga).

Podczas edycji twojego szablonu obok przycisku "zapisz" widnieje przycisk "podgląd". Po kliknięciu zobaczycie jak wygląda edytowany szablon bez konieczności zapisywania.

Wszelkie komentarze mile widziane (na forum:))


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt