blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Tytuły notek

2006.10.16 // em

W Ownlogu zawitała kolejna nowa opcja, tym razem są to tytuły notek. Wpisywanie tytułów jest nieobowiązkowe, więc nie stworzy problemu tym, którzy z tego nie korzystają.

Aby tytuł wyświetlał się poprawnie, należy umieścić tag {literal}{tytul}{/literal} w sekcji "wpis" w wyglądzie ownloga.


Wrzuć fotę!

2006.09.11 // em

Dzięki współpracy z serwisem Fotosik.pl macie możliwość dodawania zdjęć bezpośrednio z poziomu edycji bloga. Wystarczy kliknąć na link "Wrzuć fotę na fotosik.pl". Przy edycji wpisów. Dodawanie fotek jest oczywiście darmowe.

Zapraszam wszystkich do korzystania.

Jednocześnie konieczne było zaimplementowanie nowego wizualnego edytora do wpisów (wersja mocno testowa). Przepraszam z góry za problemy jakie mogą wyniknąć, jednakże z poprzednią wersją skryptu niemożliwe było automatyczne dodawanie fotek.

Nowy skrypt powinien ładować się dużo szybciej, a w przyszłości dodane zostanie kilka nowych funkcji, niedostępnych w poprzedniej wersji.

Wszelkie problemy proszę zgłaszać w dziale "kontakt"

Spam w komentarzach

2006.08.29 // em

Z powodu licznego spamu w komentarzach, co bardzo obciąża serwer (przed chwilą skasowałem 150 tys. spamowych komentarzy), wprowadzamy domyślnie ochronę komentarzy kodem. Jeżeli ktoś nie chce korzystać z tej opcji, proszę odznaczyć tą opcję w profilu.

Niestety na chwilę obecną nie ma innego sposobu na pozbycie się spamu, który zajmuje dużą część bazy, co zarówno spowalnia wykonywanie zapytań do bazy, jak i denerwuje nieświadomych nowej opcji użytkowników.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał za złe wprowadzenia tej opcji "na siłę", gdyż informowanie każdego użytkownika z osoba jest bardzo trudne.

2x więcej na Twój szablon!

2006.08.27 // em

Zwiększamy ilość miejsca na Twój szablon w usłudze "Upload grafiki" dwukrotnie. Od dziś zarówno nowi użytkownicy, jak i ci którzy wykupili usługę wcześniej mają do dyspozycji 600kB powierzchni dyskowej.

3 kategorie za free

2006.08.27 // em

Pierwsze 3 kategorie wpisów możecie dodać za darmo. Bawcie się dobrze :)

W obronie przed spamem!

2006.08.25 // em

Kody obrazkowe podobnie jak kiedyś w księdze gości, zawitały również w komentarzach. Każdy kogo męczy kasowanie spamu z komentarzy może włączyć w profilu tryb komentarzy "chroniony kodem obrazkowym".

Jednocześnie obrazki zostały przerobione na nieco bardziej czytelne i nie powinno już sprawiać problemów odczytanie ich treści.

Jak zdobyć punkty?

2006.08.24 // em

Aby ułatwić wam zdobywanie punktów przez polecanie innym ownloga lub fotologa stworzony został link, po kliknięcu na którego pojawia się od razu wypełnione miejsce "polecone przez" przy zakładaniu konta.
Format linku to:
http://www.ownlog.com/adduser.html?referer=twoj_login

Kategorie wpisów

2006.08.24 // em

Zapraszam wszystkich do korzystania z opcji "Kategorie wpisów". Dzięki tej funkcji możecie poszeregować tematycznie swoje wpisy (np. Szkoła, Polityka, etc.). W panelu edycji Waszego bloga pojawił się link "Kategorie", w których możecie nimi zarządzać.

W chwili obecnej usługa jest testowana i ulepszana, więc jej kształt może ulec zmianie.

Dodatkową opcją są 2 nowe tagi: {literal}{nastepna_strona} i {poprzednia_strona} {/literal}dzięki której w łatwy sposób możecie tworzyć linki do kolejnych stron z wpisami. W edycji strony szablonu znaleźć można też pola formularza, w których można zmienić nazwę tych linków (domyślnie: Następne i Poprzednie).

Zamień punkty na reklamę!

2006.08.11 // em

Od dziś możecie zamieniać punkty, zdobyte przy polecaniu Ownloga i Fotologa na linki reklamowe na stronie głównej Ownloga. Za każde 5 punktów reklama będzie wyświetlana przez 5 dni.
Mam nadzieję, że opcja przypadnie Wam do gustu i dzięki niej zwiększycie oglądalność własnych blogów.

Podstrona \"O mnie\"

2006.06.28 // em

W sekcji "wygląd ownloga" pojawiła się możliwość edycji podstrony "O mnie".

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do korzystania.


« ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt