blogi

zawsze zalogowany

zapomniałem hasła

Nowości

Problemy z Ownlog.com

2013.05.04 19:15

Przepraszamy za brak dostępu do serwisu. Winowajcą okazał się wadliwy dysk twardy. Teraz powinno być już wszysko w porządku!.

Powiadomienia GG

2011.06.08 12:12

Powiadomienia o nowych komentarzach na GG już działają!

Szybki prosty konkurs!

2011.05.30 01:29

Organizujemy szybki konkurs na naszym Facebooku.

Za najlepszy tekst reklamowy dla ownlog.com i fotolog.pl darmowy link na miesiąc reklamy Twojego bloga na głównej stronie :-)

Wygrywa ten który zbierze najwięcej "lubie to".

Konkurs do wtorku do godziny 24!

archiwum

Statystyki

Aktualności - archiwum

Powiadamianie na GG

2006.01.25 // em

Z powodu wprowadzenia przez GG nowego systemu antyspamowego, możez przestać chwilowo działać powiadamianie o komentarzach i wiadomościach. Wystosowałem już maila do GG o wpisanie ownloga na listę infobotów, które nie będą filtrowane przez spam.

Proszę zatem uzbroić się w cierpliwość.

Update.
Wygląda na to, że wszystko już jest w porządku.

3 urodziny Ownloga!

2006.01.15 // em

Dokładnie 3 lata temu, tj. 15 stycznia 2003 roku do bazy dodany został pierwszy wpis, co traktujemy jako narodziny Ownloga.
Kształt serwisu w tamtym czasie bardzo odbiegał od tego, jaki jest dziś. Suckcesem dla nas było stworzenie dodawania i edycji wpisów, a także prostych statystyk oglądalności. Prace nad pierwszą wersją trwały 3 tygodnie, a nad obecną wersją trwają w dalszym ciągu.

Chciałbym podziękować wszystkim należącym do społeczności ownloga i fotologa, za tworzenie tego serwisu, który jest inny niż wszystkie inne na polskim rynku i mam nadzieję, że innym pozostanie :)

Podsumowując... Wszystkiego Najlepszego Ownlog :]

Nowy Serwer

2006.01.10 // em

Dziś w nocy ownlog został przeniesiony na nowy serwer. Jak się okazało wystąpiły małe różnice w konfiguracji i niektóre funkcje mogą działać nieprawidłowo. Proszę się uzbroić w cierpliwość. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać te problemy.

Co do samej zmiany, nowy serwer jest dużo szybszy i powinniście to zauważyć przy korzystaniu ze swoich blogów i fotoblogów.

Z Nowym Rokiem 2006...

2006.01.01 // vampire

Redakcja serwisu Ownlog.com pragnie złożyć wszystkim użytkownikom jak również odwiedzającym najserdeczniejsze życzenia noworoczne - zdrówka, szczęścia, pomyślności i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, mądrości życiowej potrzebnej na codzień, uśmiechu oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Forum Fotoblogerów

2005.12.15 // em

Forum FFBFFB.pl organizator pierwszego Festivalu Fotoblogów oraz Fotolog.pl mają zaszczyt zaprosić wszystkich fotoblogersów i widzów fotoblogów do dyskusji na nowo powstałym Forum Fotoblogerów.

Zapraszamy!

http://www.ffb.pl/forum


Tylko dla zalogowanych

2005.12.01 // em

Kolejna nowa opcja w profilu: Ownlog tylko dla zalogowanych. Wkrótce poszerzymy ofertę o "księga gości tylko dla zalogowanych", co ukróci spam w księdze gości. Wczoraj wprowadziliśmy ochronę antyspamową (można dodać tylko 4 wpisy do księgi gości w ciągu doby - z jednego adresu IP).

Statystyki dla każdego

2005.11.30 // em

Ownlog ma dla Was prezent przedświąteczny. Od dziś udostępniamy statystyki odwiedzin każdemu użytkownikowi.Nie musicie już wysyłać smsa aby aktywować dostęp do nich. Promocja ta dotyczy wszystkich blogów i fotoblogów, zarówno nowych jak i już istniejących.

Tak więc, roznoście dobrą nowinę wśród swoich znajomych ;]

Katalog tematyczny

2005.11.13 // em

Nową opcją Ownlog.com jest katalog tematyczny. Od dzisiaj możecie grupowac blogi i fotoblogi pod względem ich treści. Liczba kategorii będzie rosła wraz z zapotrzebowaniem :) Mam nadzieję, że funkcja ta przypadnie wam do gustu i pozwoli łatwiej wyszukiwać interesujęca was blogi i fotoblogi.

Blogi grupowe

2005.10.20 // em

No i stało się. Dodajemy funkcję ownlogów i fotologów grupowych. Narazie w formie bardzo prostej, a w miarę upływu czasu będziemy poszerzać funkcjonalność (wszystko zależy od Waszego zainteresowania prowadzieniem tego typu pamiętnika). Wszelkie rozsądne pomysły prosimy kierować na forum (na pewno te ciekawe zostaną zrealizowane).

Aby stworzyć ownloga grupowego należy w profilu ustawić typ ownloga na "grupowy" :)

Twoje konto w Vel.pl - nowa oferta

2005.10.02 // em

Nasz partner vel.pl przygotował nową ofertę cenową swoich pakietów. Podwojona została m.in. powierzchnia dyskowa i transfer do wykorzystania, zwiększona została liczba kont mailowych etc. etc. :) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klikając tutaj. Zakładając konto z kodem otrzymujecie rabat w wysokości 41%.
Jak działa vel.pl widać po działalności ownloga :) (bardzo wysoka stabilność i szybkość oraz bezpieczeństwo danych).


« ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... »

Copyright © 2003-2015 Ageno
Pomoc Regulamin Reklama

Katalog blogów Kontakt